E-Porada

Kancelaria Adwokacka

Marcin Storczyk Adwokat

ul. Żwirki i Wigury 6/14 lok 201
42-200 Częstochowa

515 192 585

NIP 769-204-28-91

marcin.storczyk@adwokatura.pl

 

W dobie szerokiego dostępu do Internetu, sieci Wi-Fi oraz smartfonów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Kancelaria świadczy również pomoc prawną on-line.

Oferowana usługa ePorada umożliwia uzyskanie przez Naszych Klientów porady prawnej, opinii prawnej, projektu umowy lub pism procesowych bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.

Usługa ePorada powstała z myślą o wszystkich, którzy nie mają czasu na wizytę w Kancelarii, a potrzebują pomocy w sporządzeniu różnego rodzaju pism, bądź chcieliby w szybki sposób skorzystać z porady prawnej.

Porady prawne świadczone on-line są odpłatne. Wycena usługi jest natomiast całkowicie darmowa. Korzystając z ePorady możecie Państwo dokonać szczegółowego opisu stanu faktycznego. Prawnik (adwokat lub radca prawny) może poprosić Państwa o doprecyzowanie szczegółów, co pozwoli na przygotowanie wyczerpującej porady prawnej odpowiadającej na indywidualny problem, bądź odpowiedniego pisma procesowego, które będzie ujmowało dokładnie Państwa sytuację, z jednoczesnym uwzględnieniem odpowiednich przepisów.

Informacje wskazane w poniższym formularzu pozwolą na przygotowanie indywidualnej wyceny porady prawnej bądź pisma procesowego. Wszystkie informacje przesłane do Kancelarii objęte są tajemnica adwokacką.

W celu skorzystania z pomocy prawnej online, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na dole strony.

Kancelaria po otrzymaniu zapytania przekaże na adres e-mail wskazany przez Klienta, pismo zawierające zakres wymaganych informacji oraz dokumentów niezbędnych do udzielenia porady prawnej, a także informacje o kosztach pomocy prawnej i terminie realizacji. Po zaakceptowania warunków Kancelarii, Klient winien dokonać wpłaty na konto Kancelarii uzgodnioną cenę za zamówioną usługę i wysłać w formie elektronicznej potwierdzenie dokonanej opłaty. Termin realizacji rozpoczyna się w dniu uznania rachunku bankowego Kancelarii. Kancelaria zastrzega sobie możliwość odmówienia wykonania usługi e-porada na rzecz Klienta.

Zalety usługi ePorada:

szybkość – udzielenie standardowej porady trwa kilka godzin, nie więcej niż 24 godziny;

dostępność – usługa e Porada działa całą dobę, 7 dni w tygodniu,

profesjonalizm – ePorady udzielane są przez profesjonalistów z Kancelarii (adwokatów lub radców prawnych),

wygoda -cały proces udzielenia porady (zadanie pytania, płatność, otrzymanie odpowiedzi) odbywa się poprzez internet.

Aktualności

7 sierpień, 2017 | AKTUALNOŚCI:
MILOG – zmiany przy zgłaszaniu kierowców.

Przypominamy Klientom Kancelarii zajmujących się transportem międzynarodowym, iż z dniem 1 lipca 2017 roku ulegają zmianie dotychczasowe zasady zgłaszania kierowców do pracy na terenie Niemiec. Od 1 lipca 2017 roku przedmiotowe zgłoszenia będzie można dokonywać wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem platformy internetowej on-line dostępnej pod adresem: www.meldeportal-mindestlohn.de Aktualne informacje w zakresie obowiązku dokonywania zgłoszenia kierowców znajdziecie również … Czytaj dalej MILOG – zmiany przy zgłaszaniu kierowców.

Skorzystaj z porady przez internet. Zobacz jakie to proste