O kancelarii

Kancelaria Adwokacka

Marcin Storczyk Adwokat

ul. Żwirki i Wigury 6/14 lok 201
42-200 Częstochowa

515 192 585

NIP 769-204-28-91

marcin.storczyk@adwokatura.pl

 

Kancelaria Adwokacka Marcin Storczyk Adwokat z siedzibą w Częstochowie systematycznie zwiększa swój potencjał.

Świadczymy kompleksową pomoc obejmującą zarówno obsługę prawną klientów biznesowych, jak i pełny zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Oferujemy Państwu doraźną jak i stałą obsługę, dzięki której wszystkie kwestie prawne prowadzonej przez Państwa działalności jak również dotyczące sfery prywatnej będą rozwiązywane na bieżąco i terminowo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradzaniu oraz reprezentowaniu Klientów przed Sądami Powszechnymi oraz innymi organami. Dbając o wysoką skuteczność prowadzonych przez nas działań, istotną wagę przywiązujemy do należytego przygotowania sprawy. Nowatorskie podejście oraz nieszablonowy sposób rozwiązywania stawianych przed Zespołem problemów sprawiają, iż w oparciu o posiadane doświadczenie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu optymalną pomoc prawną na najwyższym poziomie. Pragmatyzm, elastyczność oraz szybkość podejmowania decyzji charakteryzują każdego z członków Kancelarii. Chcemy wyróżniać się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, ale także zrozumieniem istoty działalności biznesowej naszych klientów. Wiemy, że możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej wpływa na konkurencyjność przedsiębiorców i ich zdolność uzyskiwania przewagi na rynku. Dlatego naszym celem jest dostarczanie klientom szybkich i skutecznych rozwiązań, które pozwolą im wzmocnić pozycję i odnosić sukcesy. Nasza kancelaria zapewnie szybka i otwarta komunikacja, a także przejrzystość w zakresie rozliczeń, obejmująca m.in. niezwłoczne informowanie o wszelkich ponoszonych w związku ze sprawą kosztach. Stosowane przez nas stawki są uzależnione od specyfiki i rodzaju sprawy.
Staramy się zapewnić możliwie kompleksowe rozwiązań w sprawach osób prywatnych oraz przedsiębiorców. W tym celu współpracujemy z profesjonalistami uzupełniającymi nasze doświadczenie o wiedzę specjalistyczną z różnych branż. Stale współpracujemy m. in. z doradcami podatkowymi, specjalistami z zakresu rachunkowości, notariuszami, biegłymi sądowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi. Rzetelne prowadzenie powierzonych nam spraw, pozwala na budowanie naszej marki, na którą składa się zaufanie i satysfakcja klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług świadczonych przez naszej kancelarię.

Aktualności

7 sierpień, 2017 | AKTUALNOŚCI:
MILOG – zmiany przy zgłaszaniu kierowców.

Przypominamy Klientom Kancelarii zajmujących się transportem międzynarodowym, iż z dniem 1 lipca 2017 roku ulegają zmianie dotychczasowe zasady zgłaszania kierowców do pracy na terenie Niemiec. Od 1 lipca 2017 roku przedmiotowe zgłoszenia będzie można dokonywać wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem platformy internetowej on-line dostępnej pod adresem: www.meldeportal-mindestlohn.de Aktualne informacje w zakresie obowiązku dokonywania zgłoszenia kierowców znajdziecie również … Czytaj dalej MILOG – zmiany przy zgłaszaniu kierowców.

Skorzystaj z porady przez internet. Zobacz jakie to proste